Blog

 

Ráno jsem se vzbudil a přemýšlel o dnešním blogu, o čem budu psát. Záleží mi, abych každým článkem, videem nebo statusem bavil, pomáhal a inspiroval. Netoužím přitáhnout tisíce lidí na můj blog, kteří zde budou pár sekund a zase rychle uniknou do nekonečného světa internetu.

Blogování je téma poskvrněno mnoha nudnými lidmi jako je Mikejepan, TvTwixx, FattyPilow a mnoho dalších pro slávu vše dělajících bytostí.

Vraťme se o pár dnů zpět. Je chladný den. Sedím v metru. Držím v ruce knihu Pravidlo 10x a narazím na větu: strach je ukazatel vašeho směru.

Asi jste již četli tisíce návodů na to jak najít toho pravého/ tu pravou. Od mala jsem vzhlížel k mým rodičům, kteří jsou několik desítek let k dnešnímu dni spolu. Miloval jsem ty příběhy o lásce, o té pravé. Od mala sledoval ty pohádky, kde zabije Honza z vesnice draka a získá lásku svých snů a k tomu půl království navrch.

Rok 2016 byl pro mě rokem řady změn. A když se mi zrvona nedařilo, padal jsem do letargie a hodnotil ostatní. ON/ONA je takový/taková. Mě se nelíbí tohle. Jak sami dobře víte z mého e-booku posuzování druhých vytváříme kruh obav. Produkujeme podezřívavost, zlost, urtpení a zlobu. Následně nám nezbývá energii zaměřit své sny, vize a nasměrovat se do...