Jak zaujmout v době, kdy na nás útočí denně 250 až 3000 reklamních sdělení?

30.03.2017

Jak zaujmout v době, kdy na nás útočí denně 250 až 3000 reklamních sdělení. Jak být spokojen sám  se sebou v éře podvědomého ovlivňování a manipulace již od doby, kdy se nacházíme v matčině lůně?

Já nabízím 3 varianty jak dosáhnout pozornosti i klidu v dnešním uspěchaném světě.

  • Lady Gaga říká: Musíte být jedineční, odlišní a zářit na vaší vlastní cestě.

Sám musím přiznat, že se i dle toho chová. Snaží se šokovat. Mnohem více lidí ji spatřilo oblečenou v mase, než si poslechlo její megahit Poker Face. Stejně tak Leoš Mareš v jednom svém rozhovoru tvrdí, moderátor jsem byl průměrný, jen jsem byl ten kluk, který byl ochoten i v létě nosit kožich.

Aby, jste se dostali na místo, kde jste ještě nebyli, budete nuceni jít po cestě, kde půjdete poprvé.

Jen prosím pečlivě zvažte, jestli zrovna takhle toužíte dosáhnout svého cíle. Věhlas přitahuje peníze a fanoušky, ale také starosti a zlobu. Vzpomeňme si na Ivetu Bartošovo. Pro ni sláva byla spíš utrpení než odměna.

  • Přestaňte se kamarádit s energickými upíry a blbci

V životě to není, jak v reklamě na Jagermeister. Nemáte většinou 8 nejlepších kamarádů a každý pátek s nimi ani nepijete panáky Jegera. Těch opravdových přátel je opravdu pouze pár. Ostatní jsou buď známí, energetičtí upíři nebo blbci, které tolerujete jen proto, že ve středu nemáte s kým zvednout půllitr či dvojku vína.

  • Dělejte to z lásky

Činnost z lásky je 1000x kvalitnější, delší a smysluplnější pro ostatní. Proč si taky v dnešní době všichni ty trenéři, blogeři a šéfové fb stránek vymýšlí či píši opravdové příběhy -proč dělají, to co dělají. Prozradím jim i vám tajemství. Když láska je předstíraná - dlouhodobě to nefunguje. 

Mnozí z vás touží po konkrétních postupech. Chtěli by recept na úspěch štěstí a lásku, ale nic takového bohužel i bohudík neexistuje. Musíte si najít tu vaši jedinečnou cestu.